WSPÓŁPRACA

Allspice Design to blog o pięknych wnętrzach i dobrym dizajnie. To także blog o życiu w zgodzie z sobą i o rozsądnym podejściu do zakupów i gromadzenia dóbr materialnych. To miejsce gdzie zamiast bezrefleksyjnego podążania za modą skupiam się na życiu zgodnie ze swoimi przekonaniami i swoimi potrzebami, nawet jeśli oznacza to życie pod prąd i bycie blogowym outsiderem.

Piszę dla ludzie, głównie kobiet, które nie do końca odnajdują się w świecie kolorowych magazynów, infantylnych treści i komercyjnej tandety. Moi czytelnicy poszukują alternatywy i ważne jest dla nich życie w zgodzie ze sobą, niż popularność czy moda.

Poruszane przez mnie tematy wiążą się głównie z urządzaniem i dekorowaniem wnętrz, ale także nie stronię od tematyki bardziej lajfstajlowej takiej jak podróże, moda czy kosmetyki. Znajdują się tutaj także treści poświęcone życiu na emigracji i związanych z tym dylematów.

Czytelników przybywa z miesiąca na miesiąc i w tej chwili całkowita liczba odbiorców bloga oraz kanałów społecznościowych waha się w granicach 10,000.  Czytają mnie głównie Polki jednak duża grupa z nich mieszka poza granicami rodzinnego kraju. Jako blogerka mieszkająca na stałe w Londynie mam także kontakty z angielską blogosferą i branżą wnętrzarską.

Blog Allspice Design był dwa razy nominowany do Amara Interior Blog Award. Mój dom i moje zdjęcia znalazły się także w Ikea Live magazine.

Formy współpracy

Jestem otwarta na różne formy współpracy. Mogą to być:

  • posty sponsorowane (pod warunkiem, że treść będzie mojego autorstwa)
  • testy produktów i recenzje
  • uczestnictwo w wyjazdach, warsztatach i targach

Zasady współpracy

Promuję tylko marki i produkty bliskie tematyce i estetyce bloga. Nie zamieszczam na blogu gotowych materiałów promocyjnych. Cena kampanii uzależniona jest od jej specyfiki i zasięgu. W niektórych przypadkach istnieje też możliwość współpracy barterowej.

Przykłady współpracy

200_file_5fdda7af5fd1054a74ea5e568951ac40

wall being logo

graham and brown logo

Kontakt

allspiceblog[at]gmail.com

 

 

This post is also available in: English