jesienny róż

JESIENNY RÓŻ

Ferm Living i ich jesienno-zimowa kolekcja skradła moje serce. Ten jesienny róż jest idealnie…jesienny. Jest też nowoczesny i elegancki. Nie ma w sobie nic z typowej dla koloru różowego infantylności i nie jest także wypłowiałym, majtkowym różem  znanym z bieliźniarek naszych babć. Nie jest to także słodko-pierdzący millennial pink. To zupelnie nowa jakość i Ferm Living wspiął się przy projektowaniu tej kolekcji do Asgadu dizajnu.

Kiedyś ta marka wydawała mi się mało poważna. Te wszystkie trójkąty i kwadraty może i były powiewiem świeżości kilka lat temu, ale potem stały się następcami meblościanek i magnoliowych ścian. Już od kilku sezonów  Ferm Living pokazuje, że jednak coś tam ‚umi’ więcej, niż tylko tapety w czarno-białą geometrię. Poprzedniej zimy też zaskoczyli elegancką i wyrafinowaną kolekcję. Wtedy kolorystyka była jednak chłodniejsza i utrzymana w niebieskiej tonacji – pisałam o tym tu.

Tegoroczne różowe, cieplejsze i buduarowe klimaty zdecydowane bardziej mi odpowiadają. Tapetę Coral lepiłabym wszędzie, a kwietnik stawiałabym pod każdym oknem. Nie mówiąc juz o pięknych, dekadenckich pufach! Tylko ten motylek jakoś tutaj zgrzyta…mam irracjonalną awersję do takich kilimowych wyszywanek.

Generalnie wszystko jest na plus. Duży jesienno- różowy plus. Czy będziemy malować? Nie wiem. To są kolory dla odważnych, do przestronnych wnętrz i dekadenckich klimatów. Mimo całej mojej sympatii, nie sądze by te jesienne róże zawojowały nasze ciasne M3.

jesienny róż jesienny róż

Photos from Ferm Living

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

SaveSave

2 comments on “JESIENNY RÓŻ

  1. Mnie się też ten kolor podoba, mam prawie identyczny w sypialni. Nie znałam firmy, o której piszesz. Dzięki za info, pozdrowienia.

  2. Inspirująco, dziękuję. Dopiero od niedawna przekonuję się do różu, a Ty mi w tym pomogłaś 🙂
    http://www.peanutbutter.pl/

Comments are closed.