STYL BOHO W NOWYM WYDANIU

Styl boho podobał mi się zawsze. Podobał mi się tylko na zdjęciach. W tradycyjnym wydaniu boho jest zdecydowanie zbyt wiele rzeczy i kolorów w jednym miejscu. Misz-masz barw wygląda pięknie, ale ja potrzebuje w domu spokoju i przestrzeni. Podziwiałam więc te przytulne wnętrza z daleka i zastanawiała się jak można podobny klimat uzyskać w domu w którym króluje kolorystyczna nuda pod postacią bieli. Szczególnie teraz, latem,  często chcemy odtworzyć ten beztroski, wakacyjny klimat w naszych domach.

Na szczęście pojawił się nowy trend – okiełznanej bohemy i minimalistycznego Maroko. Tutaj stawia się na jakość, a nie na ilość. Już nie misz-masz, ale starannie dobrane dodatki z naturalnych materiałów i naturalnych kolorach.  Kosze, drewno, szaroście i dużo bieli. Wszystko naturalne. Dywany wyplatane z trawy, dekoracje z drewna znalezionego na plaży oraz delikatne roślinne i etniczne wzory. Oczywiście idealnie pasuje też tutaj len, pisałam o mojej miłości do niego tutaj. Rattanowe meble, które nowa bohema kocha ponad wszystko, wróciły do łask już jakiś czas temu i o tym też pisałam już wcześniej tutaj.

Te jasne, naturalne wnętrza przywodzą  na myśl dom nad oceanem, letnią bryzę tańczącą we włosach, zapach ciepłego dnia i gwieździstej nocy. W takim domu biega się boso w roztańczonych sukienkach, siedzi na parapecie z kieliszkiem wina w dłoni i spędza długie, letnie wieczory gawędząc z przyjaciółmi na tarasie. Ten styl to kwintesencja wakacji i ja z miłą chęcią zapraszam go do siebie.

/1/Poduszki Happy & Co /2/Koszyk Madam Stoltz /3/ Drewniane Strzaly /4/ Rattanowe lustra /5/Grafitowy pled /6/Kubek Happy & Co /7/Fotel /8/Kosz z trawy morskiej /9/Drewniane miski /10/Bawelniany kosz /11/Czarny wazon /12/Bambusowa latarnia /13/Koc piknikowy /14/Bambusowe kwietniki /15/Wazon /16/Bialy kosz /17/ Kosz na pranie /18/Pudelko Happy & Co /19/Okragly dywan /20/Recznik /21/ Pudelko Happy & Co /22/Bambusowy stolik /23/Okragle pudelka /24/ Dzbanki /25/Wiszacy kwietnik /26/Stolik

styl boho modern boho modern boho styl boho styl boho

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave