jesienne klimaty

JESIENNE KLIMATY

Jeszcze jest sierpień, jeszcze trwają wakacje. Jednak powietrze już chłodniejsze, rano i wieczorem pachnie wilgocią, a zieleń już nie jest taka zielona. To nadchodzi jesień. Na razie subtelnie i trochę nieśmiało – tutaj pokoloruje liść na złoto, tam zaczerwieni jarzębinę.

Wraz z nadejściem chłodniejszych dni odruchowo ciągnie nas do ciemniejszych kolorów i miękkich, otulających materiałów. To malutkie mieszkanie w Kopenhadze jest właśnie niesłychanie jesienne. Pełno tutaj ciepłych i ciemnych barw, a całość wydaje się być otulona aksamitem. Ciemna zieleń kanapy to jeden z modniejszych kolorów nadchodzącego sezonu – może jeszcze nie widać go zbyt często, ale zaręczam, że taka zieleń będzie królowała w naszych domach tej jesieni i zimy. Ciemno zielone ściany i ciemne szafki kuchenne idealnie pasują do jesiennych klimatów.

Zamiast udawać, że lato trwa, lepiej jest jesień oswoić i przybrać jej barwy.

jesienne klimatyjesienne klimaty

Photos from Fantastic Frank

SaveSave

SaveSave

SaveSave

 • Izabela.s.g.

  Nie lubię wiosny i lata (latem tylko ciepłe, klimatyczne wieczory) za to uwielbiam jesień i nawet trochę zimę. Lubię ją za kolory, szybko zapadający zmierzch, ciepło w domu, kominek wieczorem, deszcz za oknem…

  • no nieeee, jak można nie lubić lata! ;P u mnie jesień ma plusy za kolory i klimat, ale lato wygrywa – jestem zdecydowanie ciepłolubna 🙂 idalne pory roku wyglądały by mnie więcej tak: lato-jesień-lato-wiosna 😀

 • Katarzyna Guzdek

  Właśnie odkryłam Twoją stronę. Jest fantastyczna. Właśnie sama projektuję mieszkanie w Krakowie ok. 51 m kw. Staram się to robić sukcesywnie, lecz na polskim rynku jest wiele mebli złej jakości. Zdjęcia mnie zainspirowały do poszukiwania nowych rozwiązań. Niebanalnych. Dziękuję.

  • jejku-jej! cieszę się, że znalazłaś u mnie dużo inspiracji! staram się szukać ciekawych i niebanalnych rozwiązań, ale także takich które nie zrobią nam dziury w kieszeni… trudno o dobrą jakość i rozsądną cenę, to prawda.

 • Bardzo ładne wnętrza, ciepła “domowa” stylizacja. W ogóle ładnie tu u ciebie:)

  • och, dziękuję bardzo 🙂 nawet nie wiesz, jak bardzo motywujące są takie miłe słowa!