PLAKATY DESENIO

Od jakiegoś czasu rozglądałam się za nowymi grafikami do powieszenia. Przez ‘jakiś czas’ rozumiem jakieś sześć miesięcy. Długo, wiem, ale jestem bardzo wybredna w tym temacie. Z jednej strony chcę mieć coś oryginalnego, coś co długo będzie cieszyło moje oko, a z drugiej strony nie chcę wydawać na grafiki dużo pieniędzy. Tym bardziej, że chciałam kupić od razu kilka, tak aby stworzyć całą spójną galerię.

Dlatego też gdy przemiła pani z Desenio zaproponowała mi współpracę, zgodziłam się bez wahania. Plakaty Desenio znałam już od dawna i miałam już kilka upatrzonych. Zachęcały mnie ich ceny, duży wybór i fajne inspiracje dostępne na stronie -na przykład pokazane zestawienia dwóch plakatów, można pooglądać tutaj. W ofercie mają takie ikony jak wąsiasta Kate Moss, Marfa, czy bardzo teraz modne mapy. Ja trafiłam do Desenio w poszukiwaniu grafiki z ziołami i winem wypatrzonych gdzieś na skandynawskim portalu wnętrzarskim. Teraz już dumnie wiszą w mojej kuchni.

Większość plakatów trafiła do jadalni. Jeszcze nie wszystkie wiszą, nie chcę się spieszyć. Ciągle szukam dla nich idealnego miejsce. Jednak piękna czarna plaża idealnie wkomponowała się obok wielkiego G od Playtype i Small Talk od One Must Dash. Na drugiej ścianie wylądowały dwa mazańce, paprotka, lotus i kwadratowe liście. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tej małej galerii! Możliwe, że jeszcze dodam kilka grafik w tym miejscu, ale na razie tak jest dobrze.

Z Desenio zamówiłam też ramy i bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ich jakość. Co prawda nie mają szklanej szybki, tylko plastikową, ale sama rama zrobiona jest z drewna i całość jest na prawdę ładnie wykonana. Kilka ram musiałam dokupić w Ikea, nie było jednak z tym problemu ponieważ wymiary plakatów z Desenio są dość standardowe. Same plakaty są drukowane na dobrej jakości papierze o przyzwoitej grubości. Całość została dostarczona w eleganckiej, czarnej tubie.  Nie ma się do czego przyczepić, jednym słowiem “Będzie Pani bardzo zadowolona!”.

Teraz Wy także możecie być zadowoleni

Desenio zaoferowało 25% zniżkę dla czytelników bloga Allspice Design. Wysyłka do Polski dostępna jest tylko na głównej stronie desenio.com –  to ważne, bo na przykład strona desenio.co.uk już do Polski nie wysyła.  Zniżka nie obejmuje ram i handpicked posters, ale ważna jest na wszystkie inne plakaty. Wystarczy przed złożeniem zamówienia wpisać ten kod: allspicedesign25  Śpieszcie się ponieważ oferta jest ważna tylko od 7 do 9 Marca!

Jeśli jesteście ciekawi jakie grafiki trafiły do sypialni i do domowego biura, oraz chcielibyście zobaczyć z bliska te wiszące w kuchni, to zapraszam na mój Instagram (@allspicedesign).

plakaty Desenio plakaty Desenio plakaty Desenio plakaty Desenio