PLAKATY DO DRUKU: LNDN EDITION

Początek roku to dobry czas na zmiany. Duże w życiu i małe w domu. Oczywiście łatwiej jest zacząć do małych zmian i dlatego mam dla was zestaw plakatów do druku – wystarczy pobrać, wydrukować, powiesić! Mały sukces budzi apetyt na więcej, będzie zatem łatwiej rzucić się potem w wir realizowanie zmian dużych. Serio, to na prawdę tak działa.

Zrobiłam trzy zestawy plakatów, ale wszystkie utrzymane w Londyńskich klimatach. Punktem wyjścia były moje czarno-białe zdjęcia londyńskich budynków. ANALYZE LNDN to dwa plakaty z historycznymi rysunkami. LNDN LINES to cztery zdjęcia budynków we wschodnim Londynie, punktem wspólnym są linie – te zdjęcia składają się z lini prostych. Ostatni zestaw to NEGATIVE SPACE i są to te same zdjęcia, ale istotne jest ich położenie na stronie, a nie treść. Ten zestaw można powiesić na różne sposoby – miłej zabawy z negatywną przestrzenią, heheh.

Mam nadzieję, że wam się spodobają. Nie przychodzi mi łatwo pokazywanie publicznie swoich małych prac – zawsze jest to dla mnie walka z wątpliwościami i niską samooceną. Po prostu brak mi wiary w siebie i w swoje zdolności…  No dobra, to lecimy bo się rozmyślę: aby pobrać plakaty, wystarczy klikną na nazwy poniżej. Wszystkie są w formacie A3 (mniej więcej). Będzie mi miło, jak podzielicie się opiniami w komentarzach. Albo jeszcze lepiej –  jak gdzieś u siebie powiesicie, to podzielcie się zdjęciem na Instagramie i mnie oznaczcie @allspicedesign. Miłego drukowania!

ANALYZE LNDN

LNDN LINES

NEGATIVE SPACE