dobry styl

OSWAJAMY DOBRY STYL: OD ZDJĘCIA DO REALIZACJI

Często nie robisz rzeczy tylko dlatego, że wydają ci się one niedostępne, dlatego że są drogie i trudne do realizacji. Z tego właśnie powodu ludzie jedzą niezdrowe jedzenie, nie podróżują oraz brzydko mieszkają. Bo rzucają sobie mentalne kłody pod nogi. Bo myślą, że dobry styl jest drogi. A  jest taka jak w staropolskim powiedzeniu: dla chcącego nic trudnego.
Widzisz zdjęcie pięknego wnętrza i sobie wzdychasz: ach jaka szkoda, że ja nie mogę tak mieć w domu. Bo lampa dizajnerska i super droga, dywan pewno wełna za milion a regał pozłacany… To wszystko prawda, tylko że nie masz odwzorowywać. Masz się tym inspirować. Dobry styl nie musi wiązać się z ogromnymi wydatkami. Szukaj podobnych, ale tańszych przedmiotów. Zastanów się jak uzyskać podobny klimat. Czasem wystarczy coś przemalować, np. stary drewniany regał na książki stanie się super modnym loftowym meblem gdy pomalujemy go na czarno i zdejmiemy z niego trochę gratów i durnostojek.
Na tym zdjęciu jest lampa AJ za £550, dywan Beni Qurain za pewno podobną kwotę oraz stolik HAY za £120. Jednak nie trzeba kupować dokładnie tych przedmiotów żeby stworzyć tak piękne wnętrze. Zobaczcie co ja wybrałam. Prawda, że całkiem podobnie? Mieszanka popularnej sieciówki z elementami wyszukanymi w mniejszych i lokalnych sklepach. No i te ceny jakoś bardziej do mnie przemawiają.
dobry styl dobry styl

SaveSave

  • Paula

    Świetne zestawienie. Czasem wystarczy dobrze poszukać i można znaleźć bardzo fajne zastępstwa za drogie czy trudno dostępne przedmioty.

    • dokładnie! trzeba trochę się napracować żeby mieć ładnie w dobrej cenie 🙂