PLAKATY DO DRUKU: KAMIEŃ I MARMUR

Tak zupełnie bez okazji mam dla Was plakaty do wydrukowania. Ot, po prostu Was lubię i chcę żebyście mieli co robić w weekend… Poprzednim razem motywem przewodnim był ananas, do ściągnięcia tutaj. Teraz daję wam marmur i kamień. Plakaty są też większe, bo mają format mniej-więcej A3. Do wyboru są cztery wzory.

POBIERZ PLAKATY

Mam nadzieję, że Wam się podobają. Ja nigdy nie mogę się zdecydować jaki plakat na ścianę kupić. Bardzo dużo mi się podoba, są jednak drogie i nie mogę kupić wszystkich – a wybrać tylko jeden jest bardzo trudno. Dlatego właśnie czasem sama sobie robię grafiki. Najlepszy sposób na szybkie i tanie odmienienie dekoracji w domu. Czasem szukam też takich darmowych plakatów do druku na internetach, jednak te dostępne rzeczy najczęściej mi się nie podobają. Zwykle to grafiki z banalnymi tekstami. O co chodzi z tą fascynacją naiwnymi tekstami motywacyjnymi? Ja chyba z innej bajki jestem i wolę jakiś dobry marmur oraz geometrię niż słodkie słówka…
plakaty do drukuplakaty do druku plakaty do druku

This post is also available in: English

 • Lila

  Świetne te plakaty, ale nie da się ich pobrać, bo pliki zmieniły lokalizację albo zostały usunięte 🙁 Bardzo chciałabym je wydrukować!

  • Agatha

   już naprawione!

   • Lila

    Dzięki! To najładniejsze plakaty do pobrania jakie widziałam w necie ? świetna robota 🙂

    • Agatha

     niezmiernie mi miło!!!