obrazki do druku

DARMOWE PLAKATY DO DRUKU Z MOTYWEM ANANASA

Dziś mam dla was mały prezent – cztery ananasowe, darmowe plakaty do druku. Skąd taki pomysł? Czasem sobie coś tam dłubie w fotoszopach i innych programach. Czasem jest to związane z pracą, czasem po prostu mam ochotę zrobić coś kreatywnego, najczęściej po prostu uczę się w ten sposób nowych komputerowych sztuczek. Tak powstałe obrazki trafiają potem do wirtualnej szuflady. Wiecie, trochę jak pisanie wierszy gdy ma się -naście lat…

Jednak ostatnio kilka osób zachęciło mnie, żeby podzielić się tymi grafikami. Wyjść z nimi ‘do ludzi’. No to wychodzę! Trochę stremowana, trochę nieśmiała, ale prezentuję wam cztery plakaty z ananasami. Takie zabawne grafiki do powieszenia w kuchni czy w pokoju dzieciaków.

Obrazki można wydrukować w rozmiarze A4 – wystarczy kliknąć dany obrazek (nie na te z wizualizacją, ale na same plakaty!) aby otworzył się w nowym oknie. Potem tylko zapisujemy na naszym komputerze i gotowe. Można drukować i wieszać.

Prosiłabym tylko, żeby plakatów nie rozpowszechniać komercyjnie. Jeśli już komuś chcecie przesłać, to proszę podać odnośnik do źródła, czyli do bloga Allspice Design.

Jeszcze nigdy tego nie robiłam, więc śmiało dawajcie mi znać, gdyby były jakieś problemy ze ściągnięciem czy z jakością.

Mam nadzieje, że  się wam podobają moje pierwsze upublicznione darmowe plakaty do druku!

4 3 1

outline pineapple
pineapple green
pineapple patternpineapple1

This post is also available in: English